متنوع‌ترین و متفاوت بودن هدف و راهنمای اصلی ماست.

یک قدم نزدیک‌تر
بــه مـوفقیـــت

دایان اکسپرس ، سامانه هوشمند واسط بین فروشگاه ها ، سیستم های حمل و نقل و مشتریان می باشد. با دایان اکسپرس میتوانید از طریق سیستم های مختلف حمل و نقل ، کالاهای خود را به سراسر کشور ارسال نمایید . دایان اکسپرس تلاش می کند تا با مدیریت هوشمند فرآیند ارسال کالا ، چالش های لجستیک را برای تمام افراد حوزه فروش آنلاین حل کند. ما در دایان اکسپرس به دنبال این هستیم که راه حل مناسبی برای تمام نیازهای کسب و کارهای اینترنتی در زمینه لجستیک و پردازش سفارش باشیم.

برند دایان اکسپرس متعلق به شرکت عصر نوآوران دایان بوده که سوابق فعالیت طولانی در حوزه تجارت الکترونیک ایران دارد. ما پلتفرم دایان اکسپرس را به عنوان حلقه گمشده فرایند توزیع کالا در ایران می بینیم و تمام تلاشمان بر این است که در حوزه لجستیک تغییرات اساسی را ایجاد کنیم.

ما در کنار شما هستیم تا با بهره گیری از تجربیات تیم متخصص و کارشناسان مجرب برای ارتقاء خود و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما تلاش کنیم .
با افتخار آماده شنیدن هرگونه انتقاد، پیشنهاد هستیم. راههای ارتباطی:
شماره تماس :05191007211
ایمیل : info@postresan.com

اهداف ما

ارسال کالا از مبداهای مختلف فروشگاه

دایان اکسپرس در تلاش هست تا با ارتقاء سیستم لجستیک خود در هر کسب و کاری هستید در کمترین زمان ممکن از طریق کانال های توزیع متفاوت در هر نقطه ای از کشور و از مبدا های مختلف فروشگاه ، کالای شما را به دست خریداران برساند.

سیستم همکاری در فروش متفاوت

هدف از ارتقاء این سیستم ، ثبت سفارشات مستقیم توسط بازاریابان و پرداخت دقیق و به موقع پورسانت بازاریاب میباشد ، که این امر باعث مدیریت هرچه بهتر سفارشات ثبت شده و افزایش فروش کسب و کارها میشود .

سیستم پیک شهری در تمام نقاط ایران

یکی از نیاز های مهم کسب و کارها ارسال کالا به موقع و با مناسب ترین هزینه برای مشتریان درون شهری می باشد ،دایان اکسپرس در تلاش هست با راه اندازی این سیستم دغدغه کسب و کار شما را برطرف نماید .

مشتریان ما چه میگویند؟